Denver Mixed Doubles Cash Spiel
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Denver Mixed Doubles Cash Spiel
Jun 4 - 7, 2026
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Biesecker/Mansell
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Dudt/Dudt
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Biesecker/Mansell
| Games: | 41 |
| Record: | 24W - 17L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.53 |
| PA/G: | 7.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.34 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Dudt/Dudt
| Games: | 41 |
| Record: | 24W - 17L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.53 |
| PA/G: | 7.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.34 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Scoring Records - Season
Biesecker/Mansell
Dudt/Dudt
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Site Menu:
| Draw: 6 -- Fri, Jun 5 -- 2:45pm MT | |||
| Moor/Whee | |||
| Wood/Bett | |||
| Bies/Mans | |||
| Dudt/Dudt | |||
| Vayd/Maco | |||
| Fern/Kim | |||
| Sobe/Sobe | |||
| Senn/Visn | |||
| Moor/Whee | |||
| Wood/Bett | |||
| Bies/Mans | |||
| Dudt/Dudt | |||
| Vayd/Maco | |||
| Fern/Kim | |||
| Sobe/Sobe | |||
| Senn/Visn |
| Moor/Whee | |||
| Wood/Bett | |||
| Bies/Mans | |||
| Dudt/Dudt | |||
| Vayd/Maco | |||
| Fern/Kim | |||
| Sobe/Sobe | |||
| Senn/Visn |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













