Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

KW Fall Classic -- B Event

Sep 19 - 22, 2019
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Eastern Time (ET)
Matthew Hall

Tyler Stewart
D6 - Fri 4:00pm
Loser to 38
SCORES
  [23]

Matthew Hall

D4 - Fri 10:30am
Loser to 34
SCORES
  [19]

Tyler Stewart

Brandon Tippin
D10 - Sat 10:30am
Loser to 41
SCORES
  [27]
Yusuke Morozumi

John Willsey

D6 - Fri 4:00pm
Loser to 34
SCORES
  [24]

Yusuke Morozumi
D12 - Sat 4:00pm
Loser to 45
SCORES
  [31]
Yusuke Morozumi

Yusuke Morozumi
Qualifier

Sam Steep

Tsuyoshi Yamaguchi

Wayne Tuck Jr.
D7 - Fri 7:00pm
Loser to 39
SCORES
  [25]

Tsuyoshi Yamaguchi

D5 - Fri 1:30pm
Loser to 36
SCORES
  [21]

Wayne Tuck Jr.

Steven Rotskas
D9 - Sat 8:00am
Loser to 41
SCORES
  [28]
Tsuyoshi Yamaguchi

Pat Ferris

D6 - Fri 4:00pm
Loser to 36
SCORES
  [26]

Richard Krell
D12 - Sat 4:00pm
Loser to 43
SCORES
  [32]
Tsuyoshi Yamaguchi

Richard Krell
Qualifier

Paul Moffatt

Sam Mooibroek

D9 - Sat 8:00am
Loser to 42
SCORES
  [29]

Sam Mooibroek

Rob Ainsley

D12 - Sat 4:00pm
Loser to 44
SCORES
  [33]
Mark Kean

Rob Retchless
Qualifier

D10 - Sat 10:30am
Loser to 40
SCORES
  [30]

Mark Kean

Mark Kean

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑