All-Pro Digital Curling Championship
Curling Scores
All-Pro Digital Curling Championship
Apr 1 - 8, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Score | ||
| JonHars Duluth, MN |
0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| SmittyCurler St. Paul, MN |
![]() |
2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
JonHars
| Games: | 9 |
| Record: | 2W - 7L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.22 |
| PA/G: | 14.44 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.52 |
| Force Efficiency: | 0.07 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
SmittyCurler
| Games: | 9 |
| Record: | 4W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.89 |
| PA/G: | 8.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
JonHars
SmittyCurler
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| JonHars | ||
| SmittyCurler | ||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














