All-Pro Digital Curling Championship
Curling Scores
All-Pro Digital Curling Championship
Apr 1 - 8, 2020
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Kdrop
| Games: | 9 |
| Record: | 3W - 6L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.57 |
| PA/G: | 10.48 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.54 |
| Steal Efficiency: | 0.26 |
Hamscurl
| Games: | 9 |
| Record: | 4W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.82 |
| PA/G: | 8.37 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.38 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Scoring Records - Season
Kdrop
Hamscurl
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Kdrop | ||
| Hamscurl | ||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














