Curling Scores

M: English National Curling Championships
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm GMT
Retchless Final
Cooper (8) Watch Live Curling!
Clark Final
Hills (10) Watch Live Curling!
M: Swedish Mixed Doubles World Qualifier
Jonkoping, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CET
Hass/Erik Final
Wran/Wran (7) Watch Live Curling!
de V/Magn Final
Knoc/Edin (6) Watch Live Curling!
W: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CT
Beausoleil Final
Johnston (9)
Semeniuk 10th
Rugg
Todd 10th
Schlechter
W: USA Curling Senior Women's National Championship
Anderson, IN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm ET
Aubrey Final
Lawless (7)
Smith Final
Mason (7)
Tamura Final
Montgomery (6)
M: Manitoba U21 Junior Provincial Championships
Carman, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Fri, Feb 23 -- 7:45pm CT
McDonald 7th
Freeman
Desaulniers 6th
Campbell  Watch Live Curling!
Graham 6th
Norris
M: Tournoi Hommes Circuit Provincial
Maniwaki, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 5:30pm ET
Wise 10  Final
Tims (8)
St-Amour Final
Bornais (8)
M: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Fri, Feb 23 -- 2:00pm CT
Zuravloff Final
Jones (9)
Derksen 10  Final
Snow (9)
Drewitz Final
Heisler (9)
M: Swiss Mixed Doubles Championship
Arlesheim, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm CET
Tiri/Gerl Final
Huer/Huer (7)
Howa/Lach Final
Huep/Weis (6)
Jaeg/Kell Final
Bers/Hoes (7)
Wits/Gloo Final
Engl/Wund (7)
M: NWTCA Masters Men's Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Fri, Feb 23 -- 10:00am MT
Sattelberger Final
MacKinnon (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

ATB Okotoks Classic -- B Event

Sep 22 - 24, 2023
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
Wouter Gosgens

Cole Adams
D5 - Fri 9:00am
Loser to 47
SCORES 
Watch Live Curling!
  [28]

Wouter Gosgens

D3 - Thu 4:00pm
Loser to 44
SCORES 
  [22]

Jacob Libbus

Jacob Libbus
D7 - Fri 4:00pm
Loser to 45
SCORES 
  [34]
Wouter Gosgens

Kevin Koe

D5 - Fri 9:00am
Loser to 40
SCORES 
  [29]

Kevin Koe
D8 - Fri 7:30pm
Loser to 52
SCORES 
  [37]
Michael Brunner

D3 - Thu 4:00pm
Loser to 41
SCORES 
  [23]

Ryan Parent
Qualifier

Ryan Parent
Michael Brunner

Riku Yanagisawa

Rob Johnson
D5 - Fri 9:00am
Loser to 47
SCORES 
  [30]

Benny Kapp

D3 - Thu 4:00pm
Loser to 43
SCORES 
  [24]

Benny Kapp

Benny Kapp
D7 - Fri 4:00pm
Loser to 46
SCORES 
Watch Live Curling!
  [35]
Benny Kapp

Yusuke Morozumi

D5 - Fri 9:00am
Loser to 41
SCORES 
Watch Live Curling!
  [31]

Yusuke Morozumi
D8 - Fri 7:30pm
Loser to 51
SCORES 
  [38]
Mike McEwen

D4 - Thu 7:30pm
Loser to 42
SCORES 
  [25]

Xueqing Fei
Qualifier

Rob Nobert
Mike McEwen

Karsten Sturmay

Jongduk Park
D5 - Fri 9:00am
Loser to 42
SCORES 
  [32]

Rylan Kleiter

D4 - Thu 7:30pm
Loser to 43
SCORES 
  [26]

Rylan Kleiter

Rylan Kleiter
D7 - Fri 4:00pm
Loser to 48
SCORES 
  [36]
Rylan Kleiter

Ryan Jacques

D5 - Fri 9:00am
Loser to 40
SCORES 
  [33]

Ryan Jacques
D8 - Fri 7:30pm
Loser to 53
SCORES 
Watch Live Curling!
  [39]
Aaron Sluchinski

D4 - Thu 7:30pm
Loser to 44
SCORES 
  [27]

JaeBeom Lee
Qualifier

JaeBeom Lee
Aaron Sluchinski

Curling Scores

M: English National Curling Championships
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm GMT
Retchless Final
Cooper (8) Watch Live Curling!
Clark Final
Hills (10) Watch Live Curling!
M: Swedish Mixed Doubles World Qualifier
Jonkoping, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CET
Hass/Erik Final
Wran/Wran (7) Watch Live Curling!
de V/Magn Final
Knoc/Edin (6) Watch Live Curling!
W: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CT
Beausoleil Final
Johnston (9)
Semeniuk 10th
Rugg
Todd 10th
Schlechter
W: USA Curling Senior Women's National Championship
Anderson, IN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm ET
Aubrey Final
Lawless (7)
Smith Final
Mason (7)
Tamura Final
Montgomery (6)
M: Tournoi Hommes Circuit Provincial
Maniwaki, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 5:30pm ET
Wise 10  Final
Tims (8)
St-Amour Final
Bornais (8)
M: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Fri, Feb 23 -- 2:00pm CT
Zuravloff Final
Jones (9)
Derksen 10  Final
Snow (9)
Drewitz Final
Heisler (9)
M: Swiss Mixed Doubles Championship
Arlesheim, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm CET
Tiri/Gerl Final
Huer/Huer (7)
Howa/Lach Final
Huep/Weis (6)
Jaeg/Kell Final
Bers/Hoes (7)
Wits/Gloo Final
Engl/Wund (7)
M: NWTCA Masters Men's Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Fri, Feb 23 -- 10:00am MT
Sattelberger Final
MacKinnon (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Lawes Sneaks Into Final Scotties Playoff berth

Lawes Sneaks Into Final Scotties Playoff berth

The end of round robin action saw a back and forth battle between Manitoba's Kaitlyn Lawes and Northern Ontario's Krista McCarville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑