Curling Scores

M: English National Curling Championships
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm GMT
Retchless Final
Cooper (8) Watch Live Curling!
Clark Final
Hills (10) Watch Live Curling!
M: Swedish Mixed Doubles World Qualifier
Jonkoping, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CET
Hass/Erik Final
Wran/Wran (7) Watch Live Curling!
de V/Magn Final
Knoc/Edin (6) Watch Live Curling!
W: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CT
Beausoleil 9th
Johnston
Semeniuk 10th
Rugg
Todd 10th
Schlechter
W: USA Curling Senior Women's National Championship
Anderson, IN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm ET
Aubrey Final
Lawless (7)
Smith Final
Mason (7)
Tamura Final
Montgomery (6)
M: Manitoba U21 Junior Provincial Championships
Carman, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Fri, Feb 23 -- 7:45pm CT
McDonald 6th
Freeman
Desaulniers 6th
Campbell  Watch Live Curling!
Graham 6th
Norris
M: Tournoi Hommes Circuit Provincial
Maniwaki, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 5:30pm ET
Wise 10  Final
Tims (8)
St-Amour Final
Bornais (8)
M: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Fri, Feb 23 -- 2:00pm CT
Zuravloff Final
Jones (9)
Derksen 10  Final
Snow (9)
Drewitz Final
Heisler (9)
M: Swiss Mixed Doubles Championship
Arlesheim, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm CET
Tiri/Gerl Final
Huer/Huer (7)
Howa/Lach Final
Huep/Weis (6)
Jaeg/Kell Final
Bers/Hoes (7)
Wits/Gloo Final
Engl/Wund (7)
M: NWTCA Masters Men's Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Fri, Feb 23 -- 10:00am MT
Sattelberger Final
MacKinnon (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

ATB Okotoks Classic -- C Event

Sep 22 - 24, 2023
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
JaeBeom Lee

D7 - Fri 4:00pm
Loser Out
SCORES 
Watch Live Curling!
  [40]

JaeBeom Lee

Ryan Parent
D8 - Fri 7:30pm
Loser Out
SCORES 
  [45]

Kevin Koe

Kevin Koe

Qiang Zou
D10 - Sat 11:30am
Loser Out
SCORES 
Watch Live Curling!
  [50]
Kevin Koe

D7 - Fri 4:00pm
Loser Out
SCORES 
  [41]

Qiang Zou

Xueqing Fei
D8 - Fri 7:30pm
Loser Out
SCORES 
Watch Live Curling!
  [46]

Qiang Zou

Yusuke Morozumi
D11 - Sat 3:30pm
Loser Out
SCORES 
  [54]
Kevin Koe

Jacob Libbus
Qualifier

D7 - Fri 4:00pm
Loser Out
SCORES 
  [47]

Jacob Libbus

Riku Yanagisawa
D10 - Sat 11:30am
Loser Out
SCORES 
  [51]

Benny Kapp

Benny Kapp

Rob Nobert
Wouter Gosgens

D6 - Fri 12:30pm
Loser Out
SCORES 
  [42]

D10 - Sat 11:30am
Loser Out
SCORES 
  [52]

Wouter Gosgens

D8 - Fri 7:30pm
Loser Out
SCORES 
  [48]

Ryan Jacques

Ryan Jacques
D11 - Sat 3:30pm
Loser Out
SCORES 
Watch Live Curling!
  [55]
Jongduk Park

Jongduk Park
Rylan Kleiter
Qualifier

D6 - Fri 12:30pm
Loser Out
SCORES 
  [43]

Jongduk Park
D10 - Sat 11:30am
Loser Out
SCORES 
  [53]

Jongduk Park

Rob Johnson
D9 - Sat 8:00am
Loser Out
SCORES 
  [49]

Jongduk Park

Cole Adams

D6 - Fri 12:30pm
Loser Out
SCORES 
  [44]

Cole Adams

Anton Hood

Curling Scores

M: English National Curling Championships
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm GMT
Retchless Final
Cooper (8) Watch Live Curling!
Clark Final
Hills (10) Watch Live Curling!
M: Swedish Mixed Doubles World Qualifier
Jonkoping, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CET
Hass/Erik Final
Wran/Wran (7) Watch Live Curling!
de V/Magn Final
Knoc/Edin (6) Watch Live Curling!
W: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Fri, Feb 23 -- 7:00pm CT
Beausoleil 9th
Johnston
Semeniuk 10th
Rugg
Todd 10th
Schlechter
W: USA Curling Senior Women's National Championship
Anderson, IN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm ET
Aubrey Final
Lawless (7)
Smith Final
Mason (7)
Tamura Final
Montgomery (6)
M: Tournoi Hommes Circuit Provincial
Maniwaki, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 5:30pm ET
Wise 10  Final
Tims (8)
St-Amour Final
Bornais (8)
M: Saskatchewan U20 Junior Provincials
North Battleford, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Fri, Feb 23 -- 2:00pm CT
Zuravloff Final
Jones (9)
Derksen 10  Final
Snow (9)
Drewitz Final
Heisler (9)
M: Swiss Mixed Doubles Championship
Arlesheim, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Feb 23 -- 8:00pm CET
Tiri/Gerl Final
Huer/Huer (7)
Howa/Lach Final
Huep/Weis (6)
Jaeg/Kell Final
Bers/Hoes (7)
Wits/Gloo Final
Engl/Wund (7)
M: NWTCA Masters Men's Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Fri, Feb 23 -- 10:00am MT
Sattelberger Final
MacKinnon (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Lawes Sneaks Into Final Scotties Playoff berth

Lawes Sneaks Into Final Scotties Playoff berth

The end of round robin action saw a back and forth battle between Manitoba's Kaitlyn Lawes and Northern Ontario's Krista McCarville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑